Dai Gelinleri ve Dai Gelinlik Modelleri ile çekilen fotoğrafları

Bu sayfada Dai Gelinlerini ve Dai Gelinlik Modelleri ile çekilen fotoğraflarını görme imakanımız olacak. Firmamız her modeli ile farklı tarzlar yaratarak bayanları düğünlerinde mutlu bir şekilde vakit geçirmelerini sağlamıştır.

Gelinlerimizin giymiş olduğu tasarımları inceleyerek fikir sahibi olacaksınız. Yüzlerindeki neşenin kaynağının elbetteki üzerlerindeki gelinlik olduğunu söylemeye gerek yok sanırım.

Dai , kişiye özel tasarımları ile diğer markalardan ayrılan bir yapıya sahiptir. Mutlulluğunuzun bizim başarımız olduğunu kabul ediyoruz. Bu sebep ile gelinlik modelleri kolleksiyonlarımız hazırlanırken daha önceden beraber çalışma imkanımız olan tüm bayanların fikirleri ile yeni modellerimizi tasarlıyoruz. Böylece ilham kaynağımız gelinlerimiz oluyor.

Şimdi bize ait olan, tasarımcılarımızın dikmiş olduğu o birbirinden güzel gelinlik modellerini giyen Dai Gelinleri ve fotoğraf çekimlerine ait unutulmaz kareleri sizler ile paylaşmak istiyoruz.


Gelinlerimize ait fotoğraflardan sadece bir kaç tanesini sizin ile bloğumuzda paylaşmak istedik. Daha fazla gelinlerimiz ile ilgili görsele ulaşmak isterseniz web sitemizden gelinlerimiz başlığına tıklayarak ulaşabilirsiniz.