Gelinlik Modası

Gelinlik Modası

Bu sayfa , gelinlik Modası  ve vücudun en uygun gelinlik seçimi önemi hakkında uzun uzadıya tartışma makale . Neden model seçimi , vücut yapısına göre önemli gelin gelinlik , ve neden gelinlik , vücut yapısına göre gelinlik seçimi öngörülen sözde bulmak gerekir ? Ben gelinlik giymek , gelinlik takdir Yani, bu bir gövde yapısı anlamına gelir güzel bir durağı , var . Hayalinizdeki gelinlik , o da sonuna kadar güzel gözler için sağlar . Bu nedenle, gelinlik seçimi gövde yapısı önemlidir . Eğer vücut yapısına göre giyinmek istiyorsanız başlamanıza yardımcı olacak bilgiler paylaşmak için :

Firmamızda her türlü gelinlik Modası  her türlü gelinlik , gelinlik nedime elbiseler çok fazla, çok kabarık ya da işleyen bir eksikliği gerekliliğini dikkate alınması gerekir . Zarif Modası , çeşitleri ,elbise etek kısmı dar üst kısmı yavaş yavaş genişledi tercih edilen alternatif olmalıdır . Modeller için gelinlik gelinlik uygun türleri , bu model gelinin güzelliği zayıf olduğunu , cazibe cazibe katacak . Çok işlemeli , minyon ya da kabarık tip elbise , gelinlik Modası gelin demek , uygun değildir daha fazla ilgi olacak nedime .

Basenliler Geniş için Gelinlik : gelinlik , basenliler için gelinlik Modası büyük bir gövde yapısı seçimi hakkında bilgi gereklidir almak için . Eğer daha fazla dikkat hazırlamak mümkün olacak bu şekilde maruz basenliler için gelinlik Modası muz gelinlik seçim için model geniş havzanın bir parçası değildir tavsiye edilir . Gelinlik üst kısmı , ön üçgen ve bir çok parçalı ve bel için keskin düşüş , basenliler için gelinlik geniş bir yelpazede etkileyici bir görünümü olsun. Ayrıca , düğün geniş bir seçim için bile basenliler , gelin korse dikkat sınırlıdır önerilir.

Tarafından kısa gelinlikler : gelinlik, kısa etek için gelinlik seçimi Vücut yapısı çok kabarık olmamalıdır . Kısacası , kabarık gelinlik olması gerekiyordu , hangi boyun , kısa görünmesini bu bilgileri akılda tutmak anlamına gelir . Düz aşağı yol kısa gelinlikler etek modeli , . Ancak , bunun için kısa gelinlik kısa gelinlik olmalıdır . Halka ilerleyin vücuda kayışları çekerseniz daha uzun bakmak mümkün olacak , kısa gelinlik Modası topuklu giyilebilir mümkün olacak .

Kalın kol gelinlik Modası için : gelinlik seçimi gövde yapısı ,omuz gelinlik Modası   silah , ince dantel gelinlik Modası   gelinlik Modası bakmak için kalın bir kol ortaya kalın kolları kapalı doğa için ideal olarak kabul edilir .

Uzun boylu konular için gelinlik Modası   vücut yapısına göre giyinmek isteyenlerin en azından seçim var olanlar için , çok , bakım uzun elbiseler alternatif modeller mesajlara önemlidir . Uzun boylu insanlar için gelinlik Modası kabarık gelinlik hakkında konuşmak , gelinlik Modası  traptez kolayca kesmek tavsiye ederiz. Uzun boylu konular için gelinlik Modası, birçok gelinlik gerekli nitelikleri vardır .

Sen Gelin Makyaj Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Gelin saç ve makyaj farklı bir zaman alıştığınız her zaman telafi etmek gerekir , o olacak . Kişilik ve stil uygun yapılan , makyaj , kendinizi iyi en büyük faktördür hissettirecek . Farklı gelin makyajı olmayın , en iyi ruh hali açığa çıkarmalıdır. Önemli ipuçları yararlı olacaktır ...

Her zaman Trend Gelinlik Modası bizimle izlenir

Siz de uygun yapılmış gibi daha iyi hissettirmek için gelinin kişiliği ve tarzı , saç ve elbise , en büyük etken . Gelin makyaj kişi , farklı bir kişi yapılmalıdır , en iyi gösteri . Çekici , taze görünüm ve romantik bir makyaj düğün erken saatlerine kadar , makyaj oldukça kalıcı olmalıdır gece geç saatlere kadar devam edecek yapmak için çok meşgul olmamalıdır . Tabii ki, saç ve makyaj gelinlik için her şeyi uygun stili seçmek için de çok önemlidir .

korunmalıdır
Sana düğün provası önce kalkmak öneririz . Böylece,yüz, saç ve göz rengi ve cilt ve gelin makyajı uygun bir analiz belirlemek için göz rengi ile makyözcünüz tarafından . Belirtin ve aşk makyaj tarzı olmadan yaşamak ve makyaj bile günün bir favori fotoğraf çekin prova olamaz. Bu şekilde , düğün günü makyözcünüzün rahat hissediyorum ve kendiniz olun çalışmak daha kolay olacaktır .

kanıt olmalıdır

yüz ve vücut renkleri ile uyumlu olmalıdır
Gerekirse , açık kollar ile yüz ve boyun geri kalanı ,renk farkı vücudun makyaj olmamalıdır . Düğün günü fotoğraf, makyaj ve yanınızda olmak için özel olarak sanatçı makyaj . Bu mümkün değildir , size pudranızı şeffaf mat emin olun . Böylece, cildinizin parlaklık pudralayarak parlama önler .

Yüz ve vücut renkleri uygun olmalıdır

küçük Detaylar

İsterseniz , bir fotoğraf çekmek ve makyajınıza biraz masal serpin gibi vücut parlak olarak parlıyordu . Azaltın Ruj öper tüm sevdiklerinize sonra sizin için olabilir . Yer böylece düğün gününde ruj getirmeyi unutmayın !

Gelinlik Modası aha yakından tanımak için kurumsal web gelmek için uygun her zaman ve mekan modellerin de eğilim görmek için , kataloğumuza görmek ve bir fikir yapmak


Dai gelinlik 1401 nolu model foto

Dai gelinlik 1402 nolu model foto

Dai gelinlik 1403 nolu model foto
Dai gelinlik 1404 nolu model foto

Dai gelinlik 1405 nolu model foto

Dai gelinlik 1406 nolu model foto

Dai gelinlik 1407 nolu model foto
Dai gelinlik 1408 nolu model foto
Dai gelinlik 1409 nolu model foto

Dai gelinlik 1410 nolu model foto