Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri

Bu sayfada ki yazıda , gelinlik modelleri ve vücudumuza en uygun gelinlik seçiminin önemi hakkında uzun uzun bahsedeceğiz . Gelinlik modellerinde Neden vücut yapısına göre gelinlik önemli seçimi , ve , neden gelinlik seçimi, gelinlik denilen bulmak öngörülen vücut yapısına göre gerektiğidir ? Ben demek takdir gelinlik giymek , gelinlik , bu güzel bir durak , bir gövde yapısı anlamına gelir. Hayalinizdeki gelinlik , o da güzel ise gözlerini öngörmektedir kadar bitmiyor . Bu nedenle , vücut yapısına göre gelinlik seçimi önemlidir . Başlamadan yardımcı olacak bilgi paylaşmak için vücut yapısına göre giyinmek istiyorsanız:

Minyon tipleri için gelinlik modelleri : Prenses gelinlik , gelinlik dikkate alınması gereken türleri için Gelinlik modelleri çok fazla , çok kabarık , ya da zorunluluk işleyişi eksikliği . Zarif modelleri , çeşitleri , dar üst kısmı ,etek kısmı , yavaş yavaş genişletilmiş alternatif gelinlik tercih edilmelidir . Gelinlik modeller için gelinlik uygun türleri , bu model gelinin güzelliği zayıf , cazibe cazibe katacak . Çok işlemeli , minyon ya da kabarık türleri gelinlik modelleri , gelin demek gelinlik modelleri , uygun olmayan daha ilgi olacaktır .

Basenliler için gelinlik Geniş : gelinlik , hakkında bilgi almak için gerekli büyük basenliler için gelinlik modelleri seçiminin Vücut yapısı . Omuz gelinlik modelleri seçim için model basenliler için gelinlik geniş daha da hazırlamak mümkün olacak bu şekilde maruz dikkat havzanın bir parçası değildir önerilir. Düğün elbise üst kısmı , ön üçgen olur , ve bir çok parçalı ise , ve bel için keskin damla , basenliler için gelinlik geniş bir yelpazede etkileyici bir görünüm elde . Ayrıca , düğün için yapılan bile basenliler geniş bir seçim , gelin korse sınırlıdır dikkat tavsiye edilir .

Kısa Mini gelinlikler için : gelinlik seçimi Vücut yapısı , kısa etek için gelinlik çok kabarık olmamalıdır . Kısaca kabarık gelinlik olması gerekiyordu , boyun anlamına gelir kısa görünmesini , bu bilgileri akılda tutmak . Kısaca gelinlikler arasında aşağı düz bir etek modeli gelinlikler yolu , . Ancak, kısa gelinlik için kısa gelinlik de arasında belirtilmelidir . Kamu gelin daha uzun görünmesini mümkün olacak eğer vücut üzerinde askıları çekerseniz , topuklu giyilebilir kısa gelinlik modelleri mümkün olacaktır .

Kalın kollu gelinlik modelleri için : gelinlik seçimi Vücut yapısı , gelinlik modelleri omuz açığa kalın kollu bakmak için , silah ince dantel gelinlik modelleri , doğa kalın kolları için gelinlik modelleri ideal olarak kabul edilir ile kapatır.

Uzun boylu konular için gelinlik modelleri : en az zorunda olanlar için vücut yapısına göre gelinlik seçimi yapmak isteyenler , önemli uzun konular için gelinlik dikkat alternatif modeller çok . Uzun boylu insanlar gelinlik modelleri , kabarık gelinlik hakkında konuşmak , gelinlik modelleri straptez kolayca tavsiye kesti. Uzun boylu konular için gelinlik modelleri , birçok gelinlik gerekli nitelikleri vardır .

Gelin Makyajı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Gelin saç ve makyaj farklı bir zaman alıştığınız her zaman telafi etmek gerekir , yapacak . Kişilik ve stil makyaj sığacak şekilde yapılır , kendinizi iyi en büyük faktördür hissettirecek . Farklı gelin makyajı olmamalıdır etmeyin , en iyi ruh hali açığa çıkarmalıdır. Sade Gelinlik modellerinde Faydalı olacaktır önemli ipuçları ...

Gelin Düğün Sahibi gibi mi ?

Hem de daha iyi hissediyorum gelinin makyaj kişiliğini ve stil uygun yapılan , saç ve gelinlik , en büyük faktördür. Gelin makyaj kişi farklı bir kişi olarak yapılması gerektiğini , o en iyi göstermelidir . Çekici , taze görünüm ve romantik makyaj çok yoğun olmamalıdır yapmak için , düğün gecenin erken saatlerine kadar geç saatlere kadar devam edecek , makyaj oldukça kalıcı olmalıdır . Tabii ki , her şey gelinlik yanında saç ve makyaj uygun bir stil seçmek için de çok önemlidir .

Korumalı yapılmalıdır
Ben düğün provası önce makyaj almak öneririz . Böylece , makyözünüz tarafından tarafından yüz, saç ve göz rengi ve cilt ve göz rengi uygun bir gelin makyajı belirlemek analiz . Eğer aşk belirtebilirim ve makyaj tarzı olmadan yaşamak ve hatta prova bir favori günün fotoğraf yanınıza alın makyaj yapamıyorsanız . Bu şekilde , düğün günü kendinizi rahat hissediyorum ve iş daha kolay olacaktır makyözünüzün olacaktır .

Doğru Tercih yapılmalıdır

yüz ve vücut renkleri ile uyumlu olmalıdır
Gerekirse yüz geri kalanı ile açık kollar ve dekolte olarak , renk farkı olmamalı , makyajı da vücut olmalıdır . Düğün günü fotoğrafçılığı , makyaj yapılacak ve makyaj sanatçısı yanınızda olmak için özel olmalıdır . Bu mümkün değilse , size pudranızı şeffaf paspas olduğundan emin olun. Böylece, zaman cildinizin parlaklık pudralayarak parlama önler .

Yüz ve vücut Renkleri uymalı

küçük Detaylar

İsterseniz , bir fotoğraf çekimi ve vücut makyajınıza küçük bir peri masalı serpin gibi parlak parlıyordu. Sonra Ruj öper tüm sevdiklerinize sizin için olabilir azaltın. Böylece düğün gününde yer sizin ruj getirmeyi unutmayın !

Her zamana ve mekana uygun en trend modelleri görmek için kurumsal web sitemize gelip Gelinlik modelleri ile tanışın, kataloğumuza bakın ve fikir sahibi olun.