Ankara da Prenses Gelinlik Modellerine Nasıl Ulaşırsınız ?

.

Ankara da Prenses Gelinlik Modellerine Nasıl Ulaşırsınız ?


Merhabalar sevgili Ankaralılar.
2005 yılından bu yana kendini gelinlik tasarımlarına adamış olan firmamız bir dünya markası olma yolunda siz değerli gelinlerinden esinlenerek devam ediyor. Sizin ne istediğinizi anlamak ve sizi mutlu etmek temel prensibimizdir.

Ankara da Prenses Gelinlik Modelleri tasarımında yine Dai sizler için en güzel modelleri tasarlayıp sizlere ulaştırıyor. İsterseniz mevcut gelinlik modellerimize bakabilir istersenizde size özel bir model diktirebilirsiniz. Dai en kaliteli kumaşlar ve en kalitei malzemeleri kullanarak modellerini sizlere ulaştırmaktadır. Bizce her genç kız özeldir ve bu özelliğini gösterebilmek için ona özel bir gelinlik giymelidir.

Sizde kendinize özel bir gelinlik diktirmek istiyorsanız yada mevcut sizin vucudunuza uyacak güzl bir prenses gelinlik modeli arıyorsanız sizleride Dai Gelinik ve Modaevi Ankara Tunalıhilmi mağazamıza bekliyoruz.

2013 yılının son günlerine gelmişken mevcut koleksiyonlarımıza özel %30 a varan indirimler ve 2014 yılınıa hazırlanmış yep yeni prenses gelinlik modelleri , sade gelinlikler ve çok daha fazlası için randevu hattımızı arayarak mağazamıza gelmeniz gerekmektedir.

Sizde kalitenin ve ayrıcalığın farkına varmak istiyor ve en özel olmak istiyorsanız Dai Gelinlik sizi bekliyor olacak.

Dai Gelinlik Ailesi

REKLAM

Popüler Yayınlar

GELİNLİK MODELLERİ

RANDEVU MERKEZİ

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Dai Bucket


 

Google+ Followers