En Güzel ve Yeni Gelinlik Modelleri

.

Her bekar hanımın aklındaki en büyük soru işareti, daha doğrusu aklına takılıp kalan en dertli sorunlardan biridir düğün. Başlı başına bir çok etkinlik ve uygulamayı bünyedinde barındırır evilik.  Söz verme ile çıkılan güzel yolda nişanına, nişanından kına gecesine, kına gecesinden nikah ve düğün organizasyonlarına kadar bir çok etkinlik ile aklınız karışabilir. Tabi kısaca anlatmaya çalıştığımız bu etkinlikler arasında düğün nişan ve söz alışverişleride var. Ve bu alışverişler içinde en önemlisi tabi doğru gelinlik tercihi olmaktadır. Gelin ne kadar mutlu olursa bir düğün ve evlilik inanın okadar mutlu ve mesut geçecektir.

Mutlu gelin Mutlu Evlilik

Gelinlik hanımlarımızın ömürleri boyunca hafızalarından silinmeyen bir anıdır. Bu sebep ile her zaman en iyi gelinlik modelleri  tercih edilmeli ki gelinimiz kendini iyi hissetsin. Gelin kendini iyi hissettiğinde olaylar inanın çok daha güzel bir şekilde ilerleyecektir. Biz Dai Gelinlik olarak yüzlerce mutlu gelin ile beraber gelinlik modellerimizi giydirdiğimiz için bir çok doğru hamleyi artık inanın ezbere biliyoruz. Emin olun sizin için en iyi olan , size en çok yakışacak olan tasarımı sizin için hazırlayacağız.

Aklınızda evlilik planları var ise !

Aklınızda evlilik var ise DAİ size her konuda yardımcı olacaktır. Aklınızdakileri ertelememeniz için sizleri Ankara tunalıhilm caddesindeki mağazamıza davet ediyoruz. Hemen iletişim yada randevu sayfamızdaki telefon numaraları ile bizi arayarak size en uygun zaman için bir randevu alın ve hayallerinize bir adım daha yaklaşın. Gelinliğinizin  her safhasında bizimle bereber neler olacağını görün. Düğün organizasyonu için eksik olan noktaları beraber tamamlayalım. inanın siz rahat edn diye sizin için durmadan çalışan neşeli bir ekibimiz var. Dai Gelinleri bu duyguyu çok iyi bilirler. Web sitemizde bulunan Gelinlerimiz sayfasına bakarak bizim ile mutlu sona yol alan neşe dolu düğünlere imza atan Dai Gelinlerinden bazılarını görme imkanınız olacak. Vakit buldukça ve gelinlerimizin izni ile mtlu anlarını bir kaç kare ile web sayfamızda yer vermeye çalışıyoruz. Her ne kadar resimler ile bu anları anlatmaya çalışsak da her şeyi canlı canlı görmeniz için mağazamıza gelmeniz en doğru tercih olacaktır.

Hep dediğimiz gibi ilham kaynağımız siz gelinlerimizsiniz. Dai Gelinlik bugün bulunduğu konuma ve dünya markası gelinlik modelleri arasındaki yerine sizlerin beğenileri ve tavsiyeleri ile gelmiştir. Kurumsal bir marka olan Dai kurumsal kimliğinin altında sizin aile firmanız gibidir. Dai Ailesine katılmanız ve sizleride mutlu gelinlerimiz içerisinde görmek bize onur verecektir.

Kataloglarımızı inceleyin

Gelinlik modellerimizi web sitemizde bulunan kolleksiyonlar sayfamızdan ve katalog butonundan tıklayarak online olarak inceleyebilirsiniz. Yüzlerce tasarım arasından kendinize en uygun modeli bulabilir veyahut da size özel bir tasarım diktirebilirsiniz. En azından halihazırda bulunan koleksiyonlar içindeki gelinlik modelleri size bir çok açıdan fikir verecek ve seçiminizi dahada kolaylaştıracaktır.

Unutmayın ! Sizin için buradayız.

Web Sitemiz : http://www.daigelinlikmodelleri.com
Telefon Numaralarımız : +90 312 466 22 98 / +90 312 446 50 28
Adresimiz : Tunalı Hilmi Caddesi No:113 Kat:1 D:5 Kavaklıdere / Çankaya / ANKARA / TÜRKİYE

REKLAM

Popüler Yayınlar

GELİNLİK MODELLERİ

RANDEVU MERKEZİ

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Dai Bucket


 

Google+ Followers